Hledáme superhrdinu systémové administrace Microsoft! Přidej se k naší lize IT legend!

Jsme nadšený tým plný neohrožených nadšenců, kteří hledají odvážného systémového administrátora, který má sílu ovládnout nekonečné možnosti Microsoft světa. Pokud tě baví bojovat proti technologickým překážkám a chceš se stát součástí nejdynamičtějšího týmu v tomto vesmíru, máme pro tebe neodolatelnou nabídku.

Co nabízíme:

Dobrodružství: Budeš se účastnit epických misí, kde budeš řešit nejrůznější technické výzvy jako superhrdina systémové administrace.

Technologický arzenál: Dostaneš k dispozici nejnovější výbavu od Microsoftu a vyzbrojíme tě všemi potřebnými nástroji, abys mohl plně rozvinout své schopnosti.

Mentorství legend: Budeš mít možnost spolupracovat s našimi zkušenými mistry systémové administrace, kteří ti předají své tajné techniky a pomohou ti vytvořit si své vlastní příběhy úspěchu.

Co od tebe očekáváme:

Super sílu v administraci: Máš zkušenosti se správou Microsoft produktů (Windows Server, Active Directory, Exchange) a jsi schopen tyto zkušenosti využít ve správný čas a na správném místě.

Nezlomnou vůli: Nebojíš se stát tváří v tvář výzvám a jsi ochoten dostat se až na jádro pudla problému

Týmového ducha: Umíš spolupracovat s ostatními hrdiny IT světa a sdílet své znalosti, protože společně jsme silnější.

Pamatuj, že není třeba nosit plášť a masku, ale zaujmout nás svou originální osobností je povinností!

 

Pokud si přeješ stát se součástí našich IT legend, pošli nám svůj životopis v kódovaném formátu na jobs@vertix.cz a dej nám vědět, proč bys měl být vybrán právě TY!

6