Služby pro školy

Školy jsou pro nás důležité. Víme dobře, že je to velmi specifické prostředí. Požadavky škol jsou přeci jen trochu jiné než u komerčních firem. Umíme vyhovět i jim.

Můžeme pomoci s komplexní správou infrastruktury, téměř se vším od A do Z. Škola se tak může soustředit jen na to podstatné – na vzdělávání,
Dokážeme poradit, naše poradenské služby se hodí tam, kde škola potřebuje jen občas trochu pomoci se složitější situací,
Dokážeme zajistit kompletní dodávky hardware i software včetně například zapojení a zprovoznění učeben IT. Zprovozníme nový dataprojektor nebo novou sdílenou tiskárnu, pomůžeme s vylepšením pokrytí Wifi signálem. Vždy se snažíme najít nejvhodnější řešení,
Pomůžeme i s často opomíjeným zálohováním, které je v dnešní době čím dál více potřeba.

Vzdálená výuka a spolupráce

Dokážeme pomoci s výběrem a použitím pomocného software i hardware pro distanční výuku, a nejen pro ni.

Dokážeme pomoci s nasazením nebo i jen vylepšením stávajícího systému pro spolupráci a výuku. Díky zkušenostem od našich zákazníků dokážeme usnadnit práci učitelům i vedení třeba i jen tím, že produkty, které důvěrně znáte, nastavíme více podle vašich představ. Nenecháváme si pro se nic, co by se mohlo hodit ostatním, přesvědčte se na našem blogu!

Rádi pomůžeme vybrat a dodáme vhodné počítače, umíme zajistit i cenově velmi zajímavé repasované stroje – vše s plnou zárukou. Vybavení učeben nebo kanceláří nemusí být tak drahé, jak si možná myslíte!

 

Dokážeme zajistit i vhodné příslušenství – zajistíme to nejnutnější, jako například webkamery nebo sluchátka a mikrofony, takové aby se vám s nimi pracovalo dobře. Chcete si usnadnit přihlašování do svého účtu? Není problém, pomůžeme s konfigurací Windows Hello a navrhneme vhodnou kameru – pak se bude stačit na počítač už jen usmát. Nebo vám nevyhovují sluchátka s mikrofonem připojená kabelem? Navrhneme bezdrátová, a třeba hned taková která dokáží efektivně potlačit rušivé zvuky z okolí!
Příslušenství je důležité, jsou to právě maličkosti které vytvářejí to správné pracovní prostředí. Dobře si to uvědomujeme.

Napadlo vás například použít ve výuce grafický tablet? Že neučíte grafiku? Nevadí, má i jiná využití! Podívejte se, co se s tímto netradičním příslušenstvím dá všechno dělat!

 

Zeptejte se nás na nástroje pro online výuku

Vyznáme se v džungli nástrojů pro online spolupráci

Na školách se běžně využívá více než jeden nástroj pro online výuku. Hodně škol využívá Microsoft Teams, nejlépe v kombinaci s dalšími produkty Microsoftu. Nemálo škol využívá služeb Google, tedy setkávání se v Google Meet a práci s Google Classroom. Jsou tu Bakaláři, jejichž webová verze umí nabídnout také zajímavé služby. A mnoho dalších.

Chcete zkusit něco víc? Pomůžeme s nasazením, správou a údržbou celých e-learningových systémů. Dobré zkušenosti máme například s Moodle, systémem který patří ke špičce mezi e-learningovými systémy. Nebojte se chtít víc!

Pomůžeme vám zorientovat se v této džungli a vybrat to nejvhodnější řešení právě pro vaši školu. A hlavně vám pomůžeme efektivně využívat vaše programy. Ukážeme jak co funguje, zaškolíme vás, přidáme i pár tipů z praxe. Nenecháváme si naše znalosti jen pro sebe, dělíme se o ně i s vámi.

Zeptejte se nás na nástroje pro online spolupráci

3D modelování a tisk

Přemýšleli jste někdy o oživení výuky pomocí modelování a 3D tisku? Chcete si například vytisknout vlastní učební pomůcky, dát žákům možnost projevit svou kreativitu a odnést si něco hmatatelného?
3D tisk není strašák, není to nic složitého. Modelování rozvíjí logické myšlení a mnohdy není ani třeba modelovat vše od začátku – dnes již najdete téměř na vše předlohu, kterou můžete s žáky již jen upravit! K výsledku se tak jde dobrat opravdu rychle, ušetříte čas.

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné tiskárny a s její instalací. To je často ta nejzáludnější část. Dokážeme dodat i uzavíratelné boxy na míru, které omezí riziko poškození tiskárny. A ano – částečně je tiskneme na našich vlastních 3D tiskárnách.

Dokážeme poradit s výběrem vhodného spotřebního materiálu a také tento materiál dodat. Poradíme s obsluhou i údržbou, můžeme zaškolit učitele.

Využijte tiskárnu opravdu na maximum – pomůžeme s jejím správným nastavením, dokážeme instalovat rozšíření a upgrady. Vše co děláme máme vyzkoušené na našich vlastních tiskárnách :-)

Zeptejte se nás na 3D tisk

Dlouhodobá spolupráce

Jsme tu pro vás nejen jako jednorázový dodavatel, ale i jako dlouhodobý partner se kterým můžete řešit jakékoli technické problémy.

Svět IT se vyvíjí velkou rychlostí, inovace stíhá inovaci. Snažíme se, aby naši zákazníci věděli včas o všem, co jim může usnadnit práci. Je samozřejmostí že když se taková možnost naskytne, sami vás na ni upozorníme a navrhneme, jak by šla využít.

 

Neváhejte nás kontaktovat!

8