Technologie

Technologie tvoří páteř jakéhokoli podnikání. Bez nich si dnes úspěšnou firmu téměř nelze představit. Ať již vaše firma na technologiích stojí nebo je využívá jen jako podpůrný prostředek, dokážeme vám pomoci, abyste je využívali naplno a přesně tak, jak vám vyhovuje.

Pomůžeme se základními úkony jako je bezpečné zálohování, a hlavně rychlá obnova dat, i s pokročilými technologiemi jako jsou cloudové technologie nebo i kompletní virtualizace vašeho prostředí, včetně klientských zařízení.
Je tolik možností, stačí si správně vybrat!

S jakými technologiemi nejčastěji pracujeme?

  • Široká plejáda řešení pro zálohu a obnovu dat - od základní zálohy typu kopie na lokální NAS po luxusní několikrát jištěnou online zálohu do mnoha míst, včetně automatických testů dostupnosti a hlavně funkčnosti záloh.
  • Sítě a jejich dohled - navržení malé sítě pro jednu kancelář nebo postavení korporátní sítě bezpečně spojující několik pracovišť napříč republikou není problém. Samozřejmostí je i dohled nad takovou sítí, monitorování a řešení případných problémů síti.
  • Bezpečnost dat a řízení přístupu - data jsou pro každou firmu velice cenná, jejich bezpečnosti proto věnujeme mimořádnou pozornost. Samozřejmostí je šifrování, vícenásobné jištění a řízení přístupu k datům - nestane se, že by se k datům dostal někdo nepovolaný.
  • Virtualizace a cloudové služby - cloud je zaklínadlo doby, všichni se snaží používat cloud - bohužel ne vždy úplně efektivně. Dokážeme pomoci s implementací různých cloudových řešení, ať již vlastních nebo veřejných, přesně podle potřeb zákazníka.
    Navíc, virtualizace zase pomůže efektivně pracovat s firemními zdroji, využít na maximum hardware i software. Pomůže i s implementací cloudových technologií a může dojít tak daleko, že virtuální budou i pracovní stanice jednotlivých uživatelů. Vždy záleží na potřebách a stylu práce konkrétní firmy.

Chci se zeptat

7