Služby

Support

Nabízíme plnou škálu služeb v oblasti IT. Od kompletního zajištění IT metodou outsourcingu po jednotlivé dílčí projekty jako například migrace na nový hardware nebo analýzu stávajícího prostředí.

Máme zkušenosti z organizací různých velikostí a s různými potřebami. Dokážeme tedy navrhnout a implementovat řešení vhodné právě pro vaši firmu, na míru. Požadavky zákazníka jsou vždy na prvním místě.

Co můžeme nabídnout

  • Outsourcing – nejoblíbenější služba. Jsme k ruce kdykoli je to třeba, snažíme se problémům předcházet a celkově jsme tu pro vás jako vaše vlastní IT oddělení
  • Dodávky technologií – pomůžeme vám s výběrem i pořízením těch nejvhodnějších technologií. Vždy přesně podle vašich potřeb a požadavků
  • Proof of concept řešení – pomůžeme vám s migrací, upgrade nebo obecně nasazením kritických částí vaší infrastruktury, navrhneme testovací prostředí, kde dojde k odladění dříve, než se pustíme do ostré fáze.
  • Konsolidace a migrace – pomůžeme s „učesáním“ vaší IT infrastruktury, nalezneme řešení, které zjednoduší její správu a zefektivní provoz
  • Analýza bezpečnosti síťového provozu – získáte přehled o využití vaší firemní sítě, nalezneme potenciální slabá místa a navrhneme příslušná opatření.

Poradenství

Poskytujeme také poradenství ve všech oblastech správy informačních technologií, od pomoci při pořízení až po kompletní přestavbu vaší sítě a serverů. Máme zkušenosti s velkými zákazníky provozujícími řádově stovky serverů ve vzdálených lokalitách, ale i s malými podniky které teprve začínají svou cestu mezi velké hráče. Dokážeme zpracovat komplexní návrhy a předložit vám je, nebo připomínkovat vaše vlastní řešení. Vždy je naším cílem, abyste získali přesně to co potřebujete a co vám pomůže ve vašem podnikání.

V čem vám můžeme konkrétně pomoci?

  • Rozvoj vašeho IT a naplánování strategie - pomůžeme vám nastavit takový plán, podle bude vyhovovat vašim potřebám nejen teď, ale i v budoucnosti. Bude připraven na růst vašeho podnikání a umožní vám soustředit se na vaše cíle.
  • Optimalizujeme vašich stávajících informačních technologií  - pokud jste doposud IT řešili za pochodu, jak se dá, nebo dokonce vůbec ne, pomůžeme vám s konsolidací a optimalizací vašeho prostředí. Již žádné výpadky způsobené nevhodně zapojenou sítí nebo nevhodně nakonfigurovanými servery!
  • Bezpečnost - pomůžeme vám se zabezpečením vaší sítě proti průnikům zvenčí i zevnitř, navrhneme vhodný způsob zacházení s firemními dokumenty i s ohledem na právní předpisy včetně GDPR. Bezpečnost rozhodně nepodceňujeme!
  • Licenční poradenství - nechcete strávit hodiny a hodiny zjišťováním zda máte vše licencováno správně? Rádi poradíme s nejčastějšími problémy v této oblasti, pomůžeme zjednat nápravu pokud to bude třeba a poradíme, kde by se na licencích dalo ušetřit. Džungle licenčních podmínek je neprostupný terén, ale dají se v něm najít i pohodlné cesty k cíli.

Rádi poradíme i s čímkoli dalším z oblasti informačních technologií. Jsme tu pro vás a pomáhat nás baví!

8