Analýza a návrh WiFi

Máte problémy s pokrytím areálu vaší společnosti WiFi signálem? Rozpadá se spojení se sítí, když přecházíte mezi kancelářemi? Nebo dokonce rozhoduje o tom, jestli odešlete mail, to, jak natočíte notebook na stole?
Pak pro vás máme řešení

Site survey vám pomůže identifikovat vaše potřeby či problémy se stávajícím pokrytím. Zjistíme kde problémy vznikají a hlavně, jak je vyřešit.

Ať již jde o wifi pokrytí v kancelářích, v rozlehlém skladu nebo konferenčních prostorách, site survey dokáže dát jasnou odpověď na otázku „Jak nejefektivněji pokrýt celý prostor dostatečně silným signálem?“.  

Chcete modernizovat svou bezdrátovou síť?

Pak je tu site survey i pro vás. Pomůže vám vyhnout se zbytečným problémům a umožní optimalizovat náklady – žádné vyhozené peníze za přístupové body tam, kde reálně nejsou potřeba. A také žádná nečekaná hluchá místa.

O co vlastně u site survey jde?

Přímo u vás na místě provedeme podrobné proměření signálu. S pomocí našeho zařízení vytvoříme „mapu“ signálu, nalezneme potenciálně problematická místa a navrhneme řešení.

Výsledkem je podrobná technická zpráva včetně návrhu opatření v případě problémů, či návrhu technického řešení pro nasazení nové wifi infrastruktury. Vše přesně na míru a podle vašich požadavků.

Jsme certifikovaným partnerem předních výrobců wifi technologií. Měření provádíme vždy tak, aby co nejvíce odpovídalo reálným podmínkám.

Chci se zeptat

8