Zabezpečení a zálohování dat

Data jsou to nejcennější, co každá firma má, proto si zaslouží zvláštní péči. Nechte starost o bezpečí vašich dat na nás - ať jste malá firma nebo velký podnik, dokážeme najít řešení vhodné právě pro vás.

Žádný hacker se k vašim datům nedostane ani na dohled a pokud selže technika nebo se rozzlobí přírodní živly, můžete dál klidně spát s vědomím, že offsite zálohy vašich dat jsou v bezpečí a že vše v co nejkratší době obnovíme.


Pro zálohování dat...

Navrhneme vhodné datové úložiště, ať již NAS nebo přímo specializovaný server, a nakonfigurujeme ho. Dále vám navrhneme vhodné parametry hardwaru tak, aby spolehlivě držel krok s růstem vaší firmy.

Nastavíme plány záloh, vytvoříme pravidla přesně dle vašich požadavků a můžeme i sledovat celý proces a ihned reagovat na případné chyby. Zajistíme, že veškeré zálohování poběží hladce a pokud bude někdy třeba zálohy využít, obnova dat bude provedena kvalitně, bezpečně a hlavně - rychle!

Pro zabezpečení dat…

Navrhneme vhodné datové úložiště na kterém vše poběží hladce a rychle. Zajistíme aby veškeré přenosy vašich záloh byly bezpečně šifrovány a zajištěny proti neoprávněnému čtení. Navrhneme vhodné bezpečnostní politiky a opatření, aby byla vaše data v naprostém bezpečí.

Nastavíme centrální správu přístupových práv, audit přístupů a systém přidělování oprávnění přesně dle vašich požadavků. Navrhneme pro vás takové řešení, že vás nerozhodí ani menší přírodní katastrofa.

Navrhneme a nastavíme proces záloh tak, aby ani útok kryptovirusu nebyl problém. I kdyby byla síť napadena, zálohy budou v bezpečí a obnova bude nejen možná, ale i rychlá.

Proč my?

  • Všechna data máte neustále pod kontrolou.
  • O všem jste ihned informováni.
  • S řešením výjimečných situací vám pomůže sehraný tým odborníků,
  • ...a ten tým se také postará, aby výjimečné situace byly opravdu výjimečné.

Zálohovat je možno i do cloudu ať už lokálních nebo celosvětových poskytovatelů.

 

 

Chci se zeptat

 

7