Licenční poradenství

Licence… Umí pořádně zamotat hlavu, ale bez nich to nejde. Dokážeme vám poradit ve většině situací - zejména pokud se jedná produkty společností Microsoft, VMware, dále nejrůznější zálohovací řešení, antiviry a podobně. Jsme schopni pomoci s výběrem vhodné varianty, zajistíme její objednání a nasazení.

S licencemi si víme rady

Licence už nemusí být noční můrou. Rádi vám pomůžeme, naši odborníci si vědí rady s (téměř) každou situací.

Pár příkladů:

Bez problémů dokážeme nasadit například Office 365 včetně efektivní správy licencí, ať již postupně nebo najednou. Vždy ale tak, aby se platilo jen za to co se skutečně používá a co je užitečné.

Poradíme s konsolidací licencí na desktopy, jejich upgradem a pomůžeme zefektivnit přidělování licencí do budoucna. Zvládneme i virtuální desktopy.

Servery máme v malíčku a dokážeme poradit, jak nejlépe využít vaše stávající licence a jak je nejvhodněji doplnit. Virtualizace se nebojíme, naopak ji podporujeme - virtuální řešení dnes může být opravdu výhodné!

Když jsme u virtualizace, dokážeme poradit nejen s virtualizací založenou na produktech Microsoft (HyperV) ale i VMware. Dokážeme nabídnout vhodné licenční řešení k vaší spokojenosti - a také ho nasadíme.

Jeden server nebo stovky serverů? Žádný problém

Mezi naše spokojené zákazníky patří firmy s jedním serverem i podniky, které provozují řádově desítky až stovky serverů (což je v dnešní době virtualizace stále častější). Všem jsme dokázali zajistit vhodné licence a nejen to. Rádi své zkušenosti nabídneme i vám!

Chci se zeptat

8