Administrátor IT junior/senior

Jaký by měl být?

  • silná osobnost, přátelská a nekonfliktní povaha
  • samostatný a komunikativní
  • proaktivní přístup, nadšení pro práci, ochota řešit vzniklé problémy
  • se zájmem rychle učit se novým technologiím, rozšiřovat znalosti v oblasti IT
  • svědomitý a zodpovědný
  • časově flexibilní
  • schopný spolupracovat v týmu
  • jazykově vybavený – angličtina (minimálně na úrovni čtení a porozumění odborného textu), znalost českého (případně slovenského) jazyka na úrovni rodilého mluvčího

Náplň práce

  • podpora stávajících zákazníků
  • konzultace a návrh řešení v oblasti on-premise i cloudové infrastruktury
  • implementace a správa technologií zákazníků
  • správa a údržba provozní dokumentace
  • presales podpora obchodních týmů

Požadujeme:

  • minimálně SŠ – nejlépe technického směru s praxí v oboru
  • praktické zkušenosti s technologiemi společnosti Microsoft (Windows, Active Directory, Exchange, Microsoft 365)
  • orientaci v síťových protokolech a službách
  • praktické zkušenosti se skriptováním v Powershellu
  • Microsoft certifikaci výhodou
  • uživatelská znalost prostředí MS Office
  • řidičské oprávnění skupiny B

Co nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v menší ICT společnosti
  • jsme dlouholetým partnerem společnosti Microsoft a umožníme vám další rozvoj a získání hlubokých znalostí ve vybraném odvětví
  • po zapracování účast na zajímavých projektech
  • osobní přístup, přátelský kolektiv
  • flexibilní pracovní doba, možnost práce na home office, sick days
  • prostor pro odborný i profesní růst
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, odborné vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • možnost jazykových kurzů v pracovní době hrazené zaměstnavatelem
  • mobilní telefon, notebook i pro soukromé použití

Zaujala Vás nabídka této pracovní pozice? Pak nám určitě napište na emailovou adresu jobs@vertix.cz a připojte své CV.

5